Scandalos Music
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Scandalos Music


 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 TATUAJE & PIERCING

In jos 
+7
underground_girl
sesky
Flow
Ryuu
HULI
Smutty
Sisu
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
dagmar
Tupeu de Borfas
Tupeu de Borfas



Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 27/08/2008

TATUAJE & PIERCING - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: TATUAJE & PIERCING   TATUAJE & PIERCING - Pagina 3 Icon_minitime29.08.08 13:39

si eu am doua tatuaje (amandoua pe spate deci nu ma plictisesc de ele k nu le vad prea des Smile) ), un semn celtic (pe care vreau sa-l scot si sa-l fac mai mare mai jos pe spate pt k asa mic a iesit cam uratel) si , in dulcele stil clasic de mai sus, initiala logodnicului meu ca raspuns la initiala mea pe care si-a facut-o el primul. acum dk relatia merge, 'L'-ul va sta frumos acolo..dk nu Smile) atunci am zis ca-mi tatuez tot alfabetul si incep sa incercuiesc initialele numelor tuturor prietenilor mei (fosti, actuali, viitori) =)))))
si k s-a vbit si de scos, eu vreau sa scot semnul dupa cum ziceam, insa la doctor..am vbit cu cineva si mi-a zis k imi ia 250 euro pe sedinta (wtf) k nu stiu cu ce freaca acolo Smile) ceva ieftin si nedureros exista? faza e k e pe coloana si mi-e frik si de alte complicatii ...
Sus In jos
Sisu
V.I.P.
V.I.P.
Sisu


Numarul mesajelor : 859
Varsta : 34
Localisation : Austria
Data de inscriere : 28/06/2007

TATUAJE & PIERCING - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: TATUAJE & PIERCING   TATUAJE & PIERCING - Pagina 3 Icon_minitime01.09.08 13:28

dupa câte stiu nu cred ca exista mai ieftin ...si mai ales nedureros Smile)

deci mai bine lasa-l Smile
Sus In jos
http://www.scandalosmusic.com
HULI
Student la bordel
HULI


Numarul mesajelor : 300
Varsta : 36
Localisation : La Malul Marii Negre
Data de inscriere : 01/07/2007

TATUAJE & PIERCING - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: TATUAJE & PIERCING   TATUAJE & PIERCING - Pagina 3 Icon_minitime03.09.08 0:25

deci cum zicea si Jan...mai bine lasa-l tatuaj sau astupa-l cu unul mai mare si care sa-ti placa Wink
apropo mi-am facut un dragon pe mana (dupa cum se vede in poza) un tribal pe umar (poza e mai veche intre timp tribalul l-am facum mai mare) ceva..pe spate,un cap de leu mare pe burta si un soare in forma de ying-yang pe incheietura mainii drepte
Sus In jos
http://www.la-famila.ro
Sisu
V.I.P.
V.I.P.
Sisu


Numarul mesajelor : 859
Varsta : 34
Localisation : Austria
Data de inscriere : 28/06/2007

TATUAJE & PIERCING - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: TATUAJE & PIERCING   TATUAJE & PIERCING - Pagina 3 Icon_minitime05.09.08 12:14

ascultal pe huli ca stie, app huli , rupe tatuajul Very Happy
vino cu o ideie noua, surprinde-ne pe toti Very Happy
Sus In jos
http://www.scandalosmusic.com
cotoy
Tupeu de Borfas
Tupeu de Borfas



Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 09/09/2008

TATUAJE & PIERCING - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: TATUAJE & PIERCING   TATUAJE & PIERCING - Pagina 3 Icon_minitime09.09.08 13:37

deshi n-aveam nici 15 ani knd mi l-am facut...am unu' p burta:d

frumushel...da m-am pliktisit de el ka dracu Smile)

shi cred ka imi mai fac bounce
Sus In jos
Continut sponsorizat





TATUAJE & PIERCING - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: TATUAJE & PIERCING   TATUAJE & PIERCING - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
TATUAJE & PIERCING
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Scandalos Music :: România tara tuturor posibilitatilor :: Discutii-
Mergi direct la: